Mindössze 35 gól, de makói siker

Becsült olvasási idő: < 1 perc

Nem túl gólgazdag mérkőzésen 19-16-ra nyert a Marosmenti Női Kézilabda SE a Csorvás ellen. A Makón játszott találkozó szünetében 7-6 volt az állás. A bajnokságban továbbra is száz százalékosak a lányok, gólarány miatt a harmadik helyen állnak.

32397684

MNKSE – Csorvás 19-16 (7-6)
Jv.: Kiss Zoltán, Papp Tibor

MNKSE: Cseh, Máté-Tóth, Kozserán K. (kapusok), Draxler D. 1 gól, Kürti, Molnár, Fodor, Draxler O. 4 gól, Szebehelyi, Kozserán B. 5 gól, Szénási, Pintér, Sárkány 9 gól, Práger, Csák, Wöller. Vezetőedző: Nagy János Miklós.

Kiállítások: 6, illetve 4 perc.

Tetszenek a cikkeink? Szeretné, ha a jövőben is olvashatna ilyeneket?

A Csípős teljesen független hírportál a kormánytól. Célunk a Makó és térségi valóság bemutatása, küzdelem a korrupció és a közéleti arrogancia ellen. Nem áll mögöttünk milliárdos és nem vagyunk kitömve közpénzzel sem. Éppen ezért működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk.

A Patreonon könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat.

Havi két kávé ára, azaz 500 forint is nagy segítség!