Három éves portálunk

[share_box]

Oldalunk most, szeptember elején harmadik születésnapját ünnepli. Az elmúlt egy évet az alábbi tizenkét népszerű cikk felidézésével ünnepeljük.

Nem foglalhattunk szobát a vadászházban, ami nem Lázáré

Elkészült a batidai tanyavilágban az a vadászkastély, ami egyesek szerint Lázár Jánosé, de valójában névleg nincs köze hozzá. Szobát kivenni csak a tulajdonosok kapcsolatain keresztül lehet. Bővebben…

Sorra mondanak fel a makói mentősök

Nem hivatalos forrásból úgy értesültünk, hogy az elmúlt időszakban nyolcan hagyták el a makói mentőállomást, de az Országos Mentőszolgálat szerint ,,csak” hárman, a mentőellátás pedig zavartalan maradt. Bővebben…

Összefogtak a makóiak: rengeteg adományt kapott a beteg kislányát nevelő Erika

A makóiak segítő kezet nyújtottak egy szerény körülmények között élő családnak. Bővebben…

,,Egyetlen célja az volt, hogy lerombolja, amit édesapánk éveken át felépített” – megszólalt az elhunyt polgármester fia

Szeretnék kiállni elhunyt édesapám, Kovács Sándor, volt csanádpalotai polgármester védelmében, az elmúlt hónapokban a sajtóban megjelent csőd helyzet kapcsán – írja oldalunknak eljuttatott levelében Kovács Tamás. Bővebben…

Kiderült, hogy miért kell a makóiaknak négyszer annyit várni egy vizsgálatra, mint a vásárhelyieknek

A novemberi rendes testületi ülésen dr. Kallai Árpád, az összevont hódmezővásárhelyi és makói kórház főigazgatója volt a vendég. Zeitler Ádám önkormányzati képviselő 30 kérdésből álló listát adott át neki, amelyeket a makói polgárok juttattak el hozzá. Bővebben…

És te akarsz egy migránsnak gyereket szülni???

Ismét sikerült bekerülnie az országos hírekbe városunk polgármesterének. Farkas Éva is részt vett a Megyei Jogú Városok Szövetségének gyűlésén Budapesten, ahol egy közös „Sorosos-migránsozós” napot tartottak a fideszes polgármesterek. Bővebben…

Lezárult a konfliktus a gumigyárban

A ContiTech makói üzemében lezárult a munkáltató és a szakszervezetek közötti konfliktus. A bérrendszer átalakítására a munkavállalók többsége igent mondott; január elsejétől összességében 6 százalékos alapbérfejlesztést kapnak a dolgozók – írja honlapján a Független Szakszervezetek Demokratikus Ligája. Bővebben…

Hamarosan megnyílik Makó első szabadulószobája

Március 15-től, csütörtöktől lehet jelentkezni városunk első szabadulószobájába a Vásárhelyi utca 15. szám alá. Szerkesztőségünknek volt szerencséje még a nyitás előtt kipróbálni a játékot. Kalandra fel! Bővebben…

Az nem érdekelte a fideszes sajtót, amikor makói szakembereket rúgtak ki

Minden a hódmezővásárhelyi polgármester hibája, viszont 2014 őszén és 2015 tavaszán egy nyúlfarknyi hír sem volt arról, hogyan cserélődött ki a makói polgármesteri hivatal és váltották le szinte az összes cégvezetőt, sőt egyesek után úgy utánanyúltak, hogy még a megyében sem kaptak munkát. Bővebben…

Városnapi kitüntetéseső Makón

Átadták a városi elismeréseket a Polgármesteri Hivatal dísztermében. Hárman kaptak Makó Városért Emlékplakettet, heten Makó Városért Emlékérmét. Bővebben…

Újra van Bány a Makói FC csapatában

A makói klublegenda fia az NB3-as csapatban folytatja pályafutását, rajta kívül még nyolc új játékos érkezett. Bővebben…

Folyamatosan ismeri be a Fidesz, hogy végighazudták a kampányt a Jobbikról

Egyre több helyreigazítás lát napvilágot a kormány által lopott közpénzen eltartott “sajtóorgánumokban”, melyekben nagy nehezen elismerik, hogy minden, amit a Jobbikról, illetve a Jobbik képviselőiről állítottak, azok egytől-egyig hazugságok – írja közleményében a legnagyobb ellenzéki párt. Bővebben…

Bottyán Róbert

Főszerkesztő

One thought on “Három éves portálunk

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük