Magyar Kupa: Zala megyébe utazik a Makó, Szegedre jön a Fradi

Több mint egy tonna jelöletlen zöldség és gyümölcs bukott le az EKÁER ellenőrzésen Makón
2018-09-05
Túljelentkezésre számítanak: fecskeházak épülnek Algyőn
2018-09-05

Az MLSZ kedden elkészítette a főtábla első körének teljes párosítását.

A Magyar Kupa-főtábla első fordulójának hivatalos játéknapjai szeptember 22. (szombat) és 23. (vasárnap). Ahol nincs villanyvilágítás, ott legkésőbb 15 óra lehet a kezdésidőpont. A párharcoknál mindig az alacsonyabb osztályú együttes a pályaválasztó. A párharcok egy meccsen dőlnek el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik. A főtábla első körében 128 csapat érdekelt.

A teljes párosítás, kiemelve a Csongrád megyei csapatok:

Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (NB I)
Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest (NB I)
Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I)
Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I)
Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II)
Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
BKV Előre (NB III)–DVSC (NB I)
Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia (NB I)
Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
Tállya KSE (NB III)–MTK (NB I)
Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
Hódmezővásárhely (NB III)–Vác (NB II)
Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
Siklós (Baranya megye I.)–Paks (NB I)
Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–Siófok (NB II)
Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
PMFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
Dabas (NB III)–SBTC (NB III)
Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.