Hirdetés
Becsült olvasási idő: < 1 perc

A választások során az Önálló Városunkért Mozgalom jelöltjeit támogatják hét egyéni körzetben – írja oldalunknak eljuttatott közleményében a két párt helyi szervezetének elnöke.

A Jobbik és az MSZP makói szervezetei az őszi önkormányzati választásokon nem indítanak önálló jelölteket. A választások során az Önálló Városunkért Mozgalom jelöltjeit támogatják hét egyéni körzetben. A jelöltek bemutatására a közeljövőben fog sor kerülni.

– közölték a pártok helyi szervezeteinek elnökei.

Tetszenek a cikkeink? Szeretné, ha a jövőben is olvashatna ilyeneket?

A Csípős teljesen független hírportál a kormánytól. Célunk a Makó és térségi valóság bemutatása, küzdelem a korrupció és a közéleti arrogancia ellen. Nem áll mögöttünk milliárdos és nem vagyunk kitömve közpénzzel sem. Éppen ezért működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk.

A Patreonon könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat.

Havi két kávé ára, azaz 500 forint is nagy segítség!

TOVÁBB A RÉSZLETEKHEZ…

Hirdetés

Szóljon hozzá