Hirdetés
Becsült olvasási idő: < 1 perc

Tóth Istvánt és Matuszka Istvánt a polgármester köszöntötte ennek alkalmából.

Farkas Éva azt írta: városunk polgárai nevében háláját és köszönetét fejezte ki feléjük, ,,több évtizeden át nyújtott odaadó szolgálatukért, valamint társadalmi szerepvállalásukért, melyet az általuk vezetett makói cégek élén, és városunk közösségi életéért mindenkor kiemelten fontosnak tartva végeztek.”

Békés, boldog nyugdíjas éveket kívánt nekik és hozzátette: ,,ismerve őket, tudom, hogy Makó szolgálatában nem ismernek nyugdíjas éveket.”

Makó Város Önkormányzata és városunk polgárai nevében hálámat és köszönetemet fejeztem ki Tóth István, a Váll-Ker Kft….

Közzétette: Farkas Éva Erzsébet – 2020. december 28., hétfő

A Váll-Ker Kft. új igazgatója a ContiTech-től érkezik: az ügyvezető igazgató, Nagy Mihály vezeti majd a céget januártól.

Tetszenek a cikkeink? Szeretné, ha a jövőben is olvashatna ilyeneket?

A Csípős teljesen független hírportál a kormánytól. Célunk a Makó és térségi valóság bemutatása, küzdelem a korrupció és a közéleti arrogancia ellen. Nem áll mögöttünk milliárdos és nem vagyunk kitömve közpénzzel sem. Éppen ezért működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk.

A Patreonon könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat.

Havi két kávé ára, azaz 500 forint is nagy segítség!

TOVÁBB A RÉSZLETEKHEZ…

Hirdetés

Szóljon hozzá