Halálos balesetet szenvedett egy kerékpáros Szeged és Sándorfalva között, az utat lezárták – tájékoztatott csütörtökön honlapján a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság.
Személyautó ütötte el a biciklist negyed hatkor a 4519-es számú, Sándorfalvi út 47-es kilométerénél. A kerékpáros a helyszínen meghalt – írták.
A helyszínelés és a mentés idejére az utat lezárták, a forgalmat az 5-ös út felé terelik.
(MTI, fotó: illusztráció)
Tetszenek a cikkeink? Szeretné, ha a jövőben is olvashatna ilyeneket? A Csípős teljesen független hírportál a kormánytól. Célunk a Makó és térségi valóság bemutatása, küzdelem a korrupció és a közéleti arrogancia ellen. Nem áll mögöttünk milliárdos és nem vagyunk kitömve közpénzzel sem. Éppen ezért működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk. A Patreonon könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat. Havi két kávé ára, azaz 500 forint is nagy segítség! TOVÁBB A RÉSZLETEKHEZ… |
Szóljon hozzá