Hirdetés
Becsült olvasási idő: < 1 perc

Makóra egyre többen érkeznek az autópályán. Sajnos a városunk északi kapuja nem méltó a vendégek fogadásához. Az évek óta ígérgetett nyugati elkerülőút megépítése is fontos lenne – hívja fel a figyelmet programbemutató videójában a lokálpatrióta összefogás képviselőjelöltje.

Makóra egyre többen érkeznek az autópályán. Sajnos a városunk északi kapuja nem méltó a vendégek fogadásához. A következő öt évben új városkaput kell kialakítanunk. A közlekedési infrastruktúra fejlesztésének egyik fontos pillére az évek óta ígérgetett nyugati elkerülőút megépítése, amely az áthaladó forgalom további csökkentése miatt fontos

– fogalmaz Zeitler Ádám képviselőjelölt.

Tetszenek a cikkeink? Szeretné, ha a jövőben is olvashatna ilyeneket?

A Csípős teljesen független hírportál a kormánytól. Célunk a Makó és térségi valóság bemutatása, küzdelem a korrupció és a közéleti arrogancia ellen. Nem áll mögöttünk milliárdos és nem vagyunk kitömve közpénzzel sem. Éppen ezért működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk.

A Patreonon könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat.

Havi két kávé ára, azaz 500 forint is nagy segítség!

TOVÁBB A RÉSZLETEKHEZ…

Hirdetés

Szóljon hozzá