Több mint 222 ezer utazó használta három nap alatt a Csongrád-Csanád megyei határátkelőhelyeket, akik csaknem 78 ezer járművel lépték át az országhatárt – írja a rendőrség honlapja.
A tájékoztatás szerint hétvégén a Röszke autópálya-határátkelőhelyet használók száma meghaladta a 112 ezret, míg a Csanádpalota autópálya-határátkelőhelyet csaknem 83 ezren vették igénybe. Egyszerre a legtöbb utas Röszkén volt, amit szombaton csaknem 52 ezren választottak.
December 19-én a 105 ezret is meghaladta az átutazók száma, ami azt jelentette, hogy a határrendészek több mint 4400 utast léptettek át óránként.
Tetszenek a cikkeink? Szeretné, ha a jövőben is olvashatna ilyeneket? A Csípős teljesen független hírportál a kormánytól. Célunk a Makó és térségi valóság bemutatása, küzdelem a korrupció és a közéleti arrogancia ellen. Nem áll mögöttünk milliárdos és nem vagyunk kitömve közpénzzel sem. Éppen ezért működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk. A Patreonon könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat. Havi két kávé ára, azaz 500 forint is nagy segítség! TOVÁBB A RÉSZLETEKHEZ… |
Szóljon hozzá