🔊 A nap témája: Megjelent Magyar Péter hangfelvétele, ami miatt lemondatná a kormányt

Kedd reggel megjelent Magyar Péter oldalán a hangfelvétel, amin volt felesége, Varga Judit még miniszterként beszél neki arról, hogy Rogán Antalék átnézték a Völner-Schadl-ügy nyomozati iratait, és abból kivettek dolgokat.

A beszélgetés egy részén Varga Judit azt mondta:

„Javasolták az ügyészeknek, hogy mit kéne kihúzni.”

Magyar Péter azt mondta korábban, azért hozza nyilvánosságra a felvételt, mert szerinte közérdek, hogy a felvétel az ügyészséghez kerüljön és azt a nyilvánosság is megismerje.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Legfrissebb híreink

Átadták a felújított szolgáltatóházat Kiszomboron

Európai uniós és hazai források segítségével 511 millió forintból kívül-belül megújult a kiszombori szolgáltató ház, amelyet Vermes-házként is ismerhetünk. A Nagyszentmiklósi utcán található épületben üzletek, szolgáltatók működnek, az emeleten pedig sportolásra alkalmas helyiséget alakítottak ki.

Tovább »

Ismét megjelent a madárinfluenza Csongrád-Csanádban

Madárinfluenza vírus jelenlétét mutatta ki Csongrád-Csanád vármegyében a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) laboratóriuma. Az érintett állomány felszámolása megkezdődött és a járványügyi nyomozás is folyamatban van – közölte a hivatal szerdán.

Tovább »

kapcsolódó cikkeink