Lovagkeresztet kapott Hadik György

Dr. Hadik György makói főorvos két elismerést is átvehetett március 15-höz kapcsolódóan: megkapta a Csongrád-Csanád vármegyéért díjat és a Magyar Érdemrend lovagkeresztet.

Állami kitüntetéseket, miniszteri elismeréseket adott át március 15-e, az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 177. évfordulójának alkalmából rendezett tárcaünnepségen Pintér Sándor belügyminiszter, a Belügyminisztérium dísztermében.

Sulyok Tamás köztársasági elnök a belügyminiszter előterjesztésére nemzeti ünnepünk alkalmából a Magyar Érdemrend Lovagkeresztje Polgári Tagozatát adományozta az egészségügy területén kifejtett több évtizedes gyógyító munkássága, szakmai eredményei és Makó városáért végzett önzetlen munkája, példamutató közéleti szerepvállalása elismeréséül Dr. Hadik György sebész főorvosnak.

(Fotó: Farkas Éva Erzsébet Facebook oldala)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Legfrissebb híreink

Lovagkeresztet kapott Hadik György

Dr. Hadik György makói főorvos két elismerést is átvehetett március 15-höz kapcsolódóan: megkapta a Csongrád-Csanád vármegyéért díjat és a Magyar Érdemrend lovagkeresztet.

Tovább »

kapcsolódó cikkeink

Ismét megjelent a madárinfluenza Csongrád-Csanádban

Madárinfluenza vírus jelenlétét mutatta ki Csongrád-Csanád vármegyében a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) laboratóriuma. Az érintett állomány felszámolása megkezdődött és a járványügyi nyomozás is folyamatban van – közölte a hivatal szerdán.

Tovább olvasom »