Farkas Éva Erzsébet/Facebook
Az idei városnapok egyik első programjaként a Hagymaházban átadták a Makó Városáért Emlékplakett és Makó Város Emlékérmek azon személyek számára, akik kiemelkedő szolgálatukkal öregbítik városunk jó hírnevét és erősítik közösségünket.
Íme a díjazottak:
- Dr. Czirók Gábor sebész főorvosnak Makó Város Emlékérmet adományoztak,
- Dr. Márton Ildikó rendőr alezredesnek Makó Város Közbiztonságáért,
- Széll Henriett óvodapedagógusnak, Boldogságóra nagykövetnek Makó Város Nevelésügyéért,
- Gerzanits Nikoletta pedagógusnak, a Juhász Gyula Református Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola igazgatóhelyettesének Makó Város Nevelésügyéért,
- Horváthné Vejó Valériának, a Hagymatikum Gyógyfürdő gyógyászati csoportvezetőjének Makó Város Egészségügyéért,
- Dr. Szabó Lajos szülész-nőgyógyász főorvosnak Makó Város Egészségügyéért,
- Sipos-Pósa Mónika testnevelő tanárnak, a Makó Budo Klub Aerobik szakosztálya edzőjének Makó Város Sportjáért,
- Kacsner István vállalkozónak Makó Város Gazdaságáért – Vállalkozói Díj kategóriában kapott elismerést.

