Dr. Ferenczi Gábor - TISZA/Facebook
Változnak az idők! A földeáki falunap megnyitóján a térség polgármesterei közül is részt vettek néhányan. Furcsa érzés volt most az elmúlt kampány után velük fotózkodni – fogalmazott oldalán Dr. Ferenczi Gábor (TISZA) szombaton.
A térség országgyűlési képviselője elmondta nekik, hogy a választópolgárok érdekében arra törekszik, hogy politikai okokból egyetlen település se szenvedjen hátrányt, hiszen láthattuk, hogy a Fidesz uralma alatt mennyi település meg lett büntetve, még a választókerületünkben is.
Mi, a TISZA képviselői egy emberséges és működő Magyarország alapjainak lerakására jelentkeztünk és a hazánk szolgálatára esküdtünk fel
– tette hozzá Ferenczi.
A választási kampányban Óföldeák, Földeák és Maroslele polgármester nyíltan támogatta a Fideszt és jelöltjét.

