Makó FC/Facebook
Az 1-3-as vereség után kiszálltunk az ezüstéremért folyó küzdelemből! Közösségépítésből viszont aranyérmesek vagyunk. Volt itt minden, kezdőrúgás, játékoskísérés – fogalmazott oldalán a Makó FC. A csapat szombaton a felsőházi rájátszásban kapott ki, két fordulóval a vége előtt.
Makó FC – Algyő SK 1-3 (0-3)
Megyei I. osztály felsőház, 8. forduló. Vezette: Tóth Róbert (Herczeg, Kiss R.)
Makó: Szalkai – Papp, Pataki (Frank 60′), Beregszászi, Vas, Széll Á. (Olasz 68′), László (Varga E. 78′), Isaszegi, Vajna, Kardos Á. (Borbély Sz. 37′), Zámbori.
Algyő: Szabó G. – Szatmári, Bozóki R., Kardos L. (Kónya 68′), Varga Z. (Szabó L. 68′), Dudás (Daróczi 86′), Deák (Godó 84′), Farkas G., Csányi, Hegyi (Róka 81′), Forró.
Gsz.: Vas 89′, ill. Széll Á. (öngól) 11′, Szatmári 37′, Farkas G. 44′.
Sárga: Vajna 67′.

