Jakab Péter: Nem hagyjuk, hogy elnémítsák a magyar embereket!

Mint az ismert, a szombati indulás után váratlanul leállt az előválasztás informatikai rendszere egy hackertámadás következtében, így a szavazást hétfő reggelig fel kellett függeszteni. (Fotó: Vásárhelyi Médiacentrum)

Jakab Péter, a Jobbik miniszterelnök-jelöltje közösségi oldalán videón jelentkezett be, ahol elmondta, hogy már ő sem tudta leadni a voksát Miskolcon, ezért Budapestre ment, hogy személyesen kérjen tájékoztatást az Országos Előválasztási Bizottságtól.

Úgy tűnik, hogy vannak Magyarországon olyanok, akik félnek a kormányváltó erők hangjától, akik el akarják némítani a magyar embereket

– mondta a Jobbik elnöke.

Az informatikusok folyamatosan dolgoznak a probléma elhárításán és hétfőtől folytatódni fog az előválasztás.

Nem hagyjuk, hogy akár belföldről, akár külföldről elnémítsák a magyar embereket

– ígérte a miniszterelnök-jelölt.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Legfrissebb híreink

Makói gyermekelhelyezési ügy: az édesapához közel álló forrásaink cáfolják a nagyszülőket

Mint az ismert, a gyerekek édesanyja nemrég elhunyt, és az anya még életében úgy rendelkezett, hogy a nagyszülőknél maradjanak a gyerekek, amibe az apa nem tud beletörődni. Most a Makói Csípősnek az édesapa családját ismerő forrás arról számolt be: a gyerekek körüli jogi viták valójában már évekkel az édesanyjuk betegsége előtt kezdődött.

Tovább »

kapcsolódó cikkeink