Gyömbér Dávid/Facebook
Gyömbér Dávid, makói tiszás országgyűlési képviselő a hétvégén több gazdálkodóval és agrárszakemberrel találkozott, akik megosztották vele azokat a problémákat és kihívásokat, amelyekkel nap mint nap szembesülnek.
A gazdálkodók arra kérték a képviselőt, hogy észrevételeiket és tapasztalataikat továbbítsa az illetékesek felé – erről ő maga számolt be. Hétfőn a frakcióülést megelőzően, az Országházban átadta az összegyűjtött információkat Molnár János államtitkárnak.
Fontosnak tartom, hogy a magyar agrárium szereplőinek hangja eljusson azokhoz, akiknek lehetőségük van abban, hogy segítsék a gazdálkodók munkáját és kezeljék a felmerülő problémákat
– fogalmazott oldalán Gyömbér.

