Továbbra sem engedik fellépni Makón Somogyi András humoristát

Somogyi András tavaly áprilisban arról beszélt, a fideszes vezetésű városokban nem engedik fellépni és köztük van Makó is. A humorista friss posztjából kiderül, hogy ez azóta sem változott.

A leginkább politikusok paródiáiról ismert Somogyi már tavaly is azt mondta, nagyjából egy éve nem méltatja őket válaszra Kisvárda és Makó, hiába küldik ők folyamatosan a megkereséseket. Ugyanis ők keresik a művelődési házakat fellépési igénnyel, majd ők fizetnek a helyért és nem fordítva. Somogyi elárulta azt is, kedvenc kifogása az, amikor arra hivatkoznak egy önkormányzati intézményben, hogy a következő évekre már nincs szabad időpontjuk.

Szerda este a humorista megköszönte a szegedieknek az újabb teltházat és arra utalt, hogy Makón még mindig nem fellépni, mert Lázár János kitiltotta:

„Köszönöm Makó…ja nem, onnan kitiltott a Lázár János, mondván nem NER kompatibilis a műsorom. János! A vonat járjon ne a szád! Köszönöm a Szegedieknek a sokadik teltházat!”

(Fotó: Somogyi András Facebook oldala)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Legfrissebb híreink

kapcsolódó cikkeink