Ivartalanítási akció indult, Szeged környéki macskákat várnak

Az Oxigén Állat- és Környezetvédelmi Alapítvány a felajánlott adó 1 százalékok segítségével újabb ivartalanítási akciót hirdet és rászoruló szegedi, Szeged környéki macskatulajdonosok jelentkezését várják.

Az állatorvosi költségek újabb jelentős emelkedése miatt a műtét teljes összegéhez egy nőstény macskánál 8 ezer, egy kandúr macskánál pedig 5 ezer forint hozzájárulást kérnek. A nem kívánt szaporulat megelőzésére fordított akcióra 1 millió Ft keretösszeg áll rendelkezésre.

Az akcióra a rászoruló gazdák privát üzenetben jelentkezhetnek, az alapítvány oldalának megírva

  • az IVARTALANÍTÁS 2023/ősz jeligét,
  • a gazda (ügyintéző) nevét,
  • az ivartalaníttatni kívánt cicák nemét és számát.

Az igényeket beérkezési sorrendben rögzítik, a műtétet Tímár Endre állatorvos végezné el (Szeged, Honfoglalás u. 93.).

Tetszenek a cikkeink? Szeretné, ha a jövőben is olvashatna ilyeneket?

A Makói Csípős kormányfüggetlen hírportál. Célunk a Makó és térségi valóság bemutatása, küzdelem a korrupció és a közéleti arrogancia ellen. Nem áll mögöttünk milliárdos és nem vagyunk kitömve közpénzzel sem. Éppen ezért működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk.

A Donably-n könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat.

Havi ezer forint is nagy segítség!

TOVÁBB A RÉSZLETEKHEZ…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Legfrissebb híreink

kapcsolódó cikkeink