Lázár tulajdonképpen megnyerte a körzetet Márki-Zay ellen

92,66%-os feldolgozottság mellett a Fidesz indulója 26 035 szavazatot kapott, ez 51,78%-ot jelent. Az ellenzék közös-jelöltjére 20 220 voksot kapott, ez 40,22%.

Lázár János nemrég úgy nyilatkozott, Márki-Zay április 3-án estére „politikai hulla” lesz.

Márki-Zay Péter korábban többször beszélt arról, ő az egyetlen jelölt, aki le tudja győzni Lázárt, és aki le tudja győzni Orbán Viktort.

Tetszenek a cikkeink? Szeretné, ha a jövőben is olvashatna ilyeneket?

A Makói Csípős kormányfüggetlen hírportál. Célunk a Makó és térségi valóság bemutatása, küzdelem a korrupció és a közéleti arrogancia ellen. Nem áll mögöttünk milliárdos és nem vagyunk kitömve közpénzzel sem. Éppen ezért működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk.

A Donably-n könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat.

Havi ezer forint is nagy segítség!

TOVÁBB A RÉSZLETEKHEZ…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Legfrissebb híreink

A nap idézete

86 éve hunyt el József Attila, Baumgarten- és posztumusz Kossuth-díjas magyar költő, a magyar költészet egyik legkiemelkedőbb alakja.

Tovább »

kapcsolódó cikkeink