Mátó-dupla, a Makó már a harmadik

Tegnap délután újabb győzelmet szerzett a Makói Futball Club. A megyei első osztály negyedik fordulójában a Tiszaszigetet verték meg. A csereként beálló Mátó Gergő góljaival eldöntötte a három pont sorsát.

A huszonkettedik percben Bartucz Máté találatával szereztek vezetést a vendéglátók, ám a Tiszasziget még a szünet előtt egyenlíteni tudott Drágity Dusán góljával. A fordulás után nem változott az állás, egészen a 75. percig. Méhes Tibor ekkor küldte pályára Mátót, aki a négy perccel később 2-1-re módosította az eredményt, majd a nyolcvanharmadikban beállította a végeredményt.

A csapat zsinórban harmadik győzelmét szerezte és már a harmadik helyen áll a tabellán. A jó szereplést szeptember 12-én folytathatják Szentesen, kezdési időpont 16:30.

Makó – Tiszasziget 3-1 (1-1)
Játékvezető: Szöllősi Ferenc (Török, Samu)
Makó FC: Szalkai- Varga V.(Solymosi),Rakonczai,Varga Cs.,Bakos Á.- Horváth K.,kovács Zs.(Gilinger),Vass(Juhász J.),Bány(Kardos)-Bartucz,Vajna(Mátó G.) Edző:Méhes Tibor
Tiszasziget: Kispéter-Sipos,Kazsa,Bálint,Rutai-Pranjko,Fődi,Suhai,Drágity-Laták,Bernáth(Gallai) Edző: Johan Zsolt

Gólszerzők: Mátó G. (79′,83′), Bartucz(22′), Drágity(37′)

Sárga lap: Rakonczai(37′),Varga Cs.(49′),Solymosi (68′)ill. Fődi(75′)

Piros lap: Pranjko(75′)

Szeretne a jövőben is olvasni hasonló cikkeket?

A Makói Csípős mögött nem állnak milliárdosok, működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk. A Donably-n könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat.