Mind a négy pontot elvitte a Mezőtúr Makóról

Elkezdődött az NB2-es kézilabda bajnokság. A hétvégén a makói ifjúsági és felnőtt csapat is kapitulált a Mezőtúr ellen – számolt be róla a Makó KC honlapja.

Meglepő és fájdalmas vereséggel kezdődött az új szezon, végre ismét nézők előtt. A 10. percben 9-7-re vezettünk, az 59. percben pedig 21-21 volt. Az utolsó percben realizálódott a végeredmény a vendégek dudaszó előtti üreskapus gólja után.

,,Csalódottak vagyunk, de elszántságunk nem csökkent. Látjuk a hibáinkat és megoldjuk, de most tovább kell lépnünk, mert a következő fordulóban a tavalyi bajnok Székácshoz utazunk” – közölte a csapat a vesztes mérkőzés után.

Makói KC – Mezőtúri AFC Syngenta 22-23 (11-12)
NB2 dél-keleti csoport, 1. forduló. Vezette: Sándor György és Szabó Balázs.

Kiállítás: 12, ill. 8perc.
Hétméteres: 3/2, ill. 2/2.

Makó: Balán R. – Valaczkai A. 5, Miksi I. 4, Gazsó B. 4, Maróti V. 3, Árokszállási Á. 3, Bagdi B. 2, Bajorhegyi Á., Fodor T., Csányi R., Szilágyi Z., Hegyi N., Benák D., Szabó M., Csörgő A. Edző: Miksi István.

A Mezőtúr legjobbjai: Zalai Cs. 6, Zvolenszki A. 6.

Szeretne a jövőben is olvasni hasonló cikkeket?

A Makói Csípős mögött nem állnak milliárdosok, működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk. A Donably-n könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat.