Makó FC/Facebook
Sajnos a Sándorfalva elleni sok mérkőzésből talán ma voltunk a legtávolabb a győzelemtől, de ma voltunk a legközelebb ahhoz, amit szeretnénk elérni: teli lelátó 5-600 nézővel, szurkoló és aláírást kérő gyerekek, remek hangulat – értékelte a 0-4-el végződő, megyei Magyar Kupa döntőben elszenvedett vereségét a Makó FC. A csapat a hétvégén a Tiszasziget ellen zárja a bajnokságot.
Makó FC – Sándorfalvi SKE 0-4 (0-2)
Nemes István Csongrád-Csanád Vármegyei Kupa döntő. Vezette: Bartucz Tamás (tartalék: Kis Máté, asszisztensek: Kiszin, Pap)
Makó: Szalkai – Papp M., Molnár D. (Olasz 68′), Pataki (László 46′), Beregszászi, Vas, Frank, Isaszegi (Széll Á. 76′), Vajna (Kardos 37′), Horváth E. (Czebe 76′), Zámbori.
Sándorfalva: Nagy B. – Budai, Grünvald, Bácsi (Babolek 56′), Oláh (Csicsely 63′), Varga R. (Széll K. 89′), Juhász J., Koncz, Dancsok (Buzai 85′), Horváth Z. (Rabecz V. 75′), Gyuga.
Gsz.: Juhász J. 5′, Dancsok 10′, Gyuga 72′, Csicsely 89′.
Sárga: Beregszászi 49′, Horváth E. 56′, Isaszegi 68′, ill. Juhász J. 15′, Budai 73′.

