Tűz keletkezett a makói kórház kazánházában, a Kórház utcában – közölte csütörtök délután a megyei katasztrófavédelem.
A makói, hódmezővásárhelyi és szegedi hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltották el a lángokat. Jelenleg az utómunkálatok vannak folyamatban. A tűz a betegellátást nem érintette.

