Egyszer csak nekünk is sikerül – VIDEÓVAL

1-1-es félidő után 3-1-re kikapott a Marosmenti UFC a Szentesi Kinizsitől a női felnőtt keresztpályás bajnokságban.

Amíg nem sikerül megtalálni a góllövő cipőt, nehéz lesz partiban lenni az ellenfelekkel. Hátul már van egység, alakul az összjáték is, egyre több a jó és pontos passz a korábbiakhoz képest, de egyelőre nincs aki az ellenfelek kapujába találjon.

A hétvégén a lányok a szentesiekkel mérkőztek meg, s gyorsan hátrányba kerültek, de a félidő vége előtt sikerült egalizálni. Aztán jött egy már szokásosnak mondható rövidzárlat a második játékrész elején, s már újra a vendégek vezettek. S bár tisztességgel küzdöttek, hajtottak a lányok az egyenlítés nem sikerült, sőt sajnos a harmadik vendégtalálat eldöntötte a találkozó sorsát.

Az idei női keresztpályás felnőtt! bajnokságban legfiatalabb csapata a miénk, hiszen az átlag életkor 16,5 év, míg az ellenfelek átlag életkora 20-25 év. A lányok az elmúlt évekhez képest rengeteget fejlődtek, erősödtek és csapattá váltak.

Már csak az a fránya gólvágó cipő, na az előkerülhetne!

MUFC – Szentesi Kinizsi 1-3 (1-1)