Hatgólos meccsen kapott ki a Makó

Molnár János góljával egyetlen egy percig vezettünk, majd kilenc minutum alatt fordította a Dabas. A végeredmény 2-4 lett, a másik mérkőzésen a Paks II. győzött, így a Maros-partiak az utolsó előtti helyre estek vissza. A makói Tamaskó Ádámot a félidő előtt kiállították.

MFC – FC Dabas 2-4 (1-2)
NB3 közép csoport, 25. forduló. Vezette: Bálint Attila (Zahorecz, Ancsin)

Makó: Garamvölgyi – Tamaskó, Zsoldos, Magyar, Lászik, Tóth T. (Podonyi 71′), Kóródi, Molnár (Bány 65′), Busa, Gémes, Széll (Babolek 77′).

Gsz.: Molnár 36′, Busa 83′, ill.Crkvenjakov 37′, 45′, Sándli 60′, Földes 64′.
Sárga: Tóth T. 28′, Molnár 58′, Gémes 59′, ill. Molnár P. 24′, Szenes 29′, Eördögh 43′.
Piros: Tamaskó 42′.

Szeretne a jövőben is olvasni hasonló cikkeket?

A Makói Csípős mögött nem állnak milliárdosok, működésünkre az olvasók, az Önök segítségére van szükségünk. A Donably-n könnyedén beállíthatja, mekkora összeggel tudja támogatni munkánkat.