Dr. Ferenczi Gábor - TISZA/Facebook
Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter is részt vesz holnap Hódmezővásárhelyen a 32. Alföldi Állattenyésztési és Mezőgazda Napok Szakkiállítás és Vásár megnyitóján – adta hírül térségünk országgyűlési képviselője. A miniszteren és Dr. Ferenczi Gáboron kívül több tiszás képviselő is részt vesz az eseményen.
Íme a részletes program:




