2026.06.18.

1 thought on “Molnár László: jó lett volna, ha Czirbus Gábor elköszön és bocsánatot is kér

  1. Minden szava és véleménye igaz Molnár Lászlónak. Olyan dolgot vet fel a kérdező, amit egy gerinctelen embertől még elvárni sem lehet. Medgyesi Pál, Rója István megalázásában élen járó Czirbus Gábornak jó cinkos társai voltak az akkori képvioselő – testület tagjai és a polgármester is. Itt megemlítésre érdemes Marosvári Attila, Buzás Péter és, akikat szintén megaláztak.
    Egyik személytől sem kértek bocsánatot természetesen. Buzás Péter és Rója István diszpolgárok lettek azóta (vicces) .

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük